






Opis nieruchomości
Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego.Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon), funkcjonalnej kuchni z niezbędnymi sprzętami oraz łazienki.
Wszystkie pomieszczenia są wyremontowane, wymieniono instalację elektryczną oraz wodną, zamontowano rolety zewnętrzne oraz nowe drzwi.
Właściciel lokalu ma do dyspozycji również piwnicę o pow. 2 mkw.
Wejście do bloku zamykane domofonem.
W sąsiedztwie budynku znajduje się duży parking samochodowy.
Korzystając z naszej usługi pośrednictwa otrzymacie Państwo fachową pomoc gwarantującą bezpieczeństwo transakcji. Przeprowadzimy Państwa bezstresowo przez cały proces kupna nieruchomości i zawarcia umów z dostawcami mediów.
Bezpłatnie pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości i pożyczki na jej ewentualny remont. Współpracujemy z wieloma bankami co daje Państwu możliwość uzyskania najlepszej oferty kredytowej.
Nasi partnerzy pomogą Państwu także w ubezpieczeniu nieruchomości.
Agent prowadzący ofertę: Marzena Kozak, tel. 503 050 573.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




